Kategoriler
Bets10

Bets10 Para Yatırma Operasyonları

Tüm Nektan markalarında olduğu gibi, Bets10’daki ödeme alternatiflerinin bazı iyi doğrultuları ve bazı çok makûs doğrultuları vardır. Donakaltıcı olmayan bir biçimde, yatırırken iyi istikametler bulunur ve geri çekilirken makûs doğrultu kazanç.

İyi tarafla başlayalım. Bu siteye para yatıran oyuncular, yalnızca 100 TL’den para yatırabilir ve PayPal, Hisse Adaleye, Papara, CMT, Jeton ve Hisse Giga’nın yanı gizeme Visa, MasterCard ve Maestro’daki banka kartları ve kredi kartları da dahil olmak üzere çok muhtelif çağdaş ödeme usullerine sahip olabilirler.

Öteki Seçenekler

Bets10 para yatırırken çağdaş, ilerici ödemeleri teşvik ediyor gibi gözükse de, para öteki tarafa giderken değişik gibi görünmektedir. İlginç bir biçimde, oyuncular çekilmek istediklerinde alıcı yardımını e-posta ile yollamak ve alakalı banka bilgilerini ilave etmek zorunda kalıyorlar, böylece site paranızı banka havalesini yollayabilir – bu operasyon 10 güne kadar sürebilir. Yeniden de birkaç gümüş astar var. Oyuncular 100 TL ile 10.000 TL arasında rastgele bir yerden para yatırabilir ve sürükleyebilir, her iki gidişatta da operasyon fiyatı alınmaz – ki bu bir şeydir.